Svatební fotograf Praha levně

Svatební fotograf Praha levně

Důraz na vysokou kvalitu a dostupnou cenu jsou mým krédem od začátku, kdy jsem se začal věnovat profesi svatebního fotografa. Než realizovat jen několik svatebních focení za rok, raději jsem zaneprázdněn a každý týden jsem na svatbě.

ZDE: Ceník svatebního focení

Moje práce jako svatební fotograf mne uspokojuje, jsem rád mezi lidmi a při své práci jsem si již našel nemálo přátel. Budu rád, když si prohlédnete moje portfolio a budete mne kontaktovat. Rád se s Vámi domluvím na termínu a Vašich představách o svatebním dni.

Ceník svatebního focení

V mojí nabídce naleznete různé cenové balíčky a předpokládám, že si zde každý vybere. Odkaz na ceník naleznete nahoře v menu na stránce. Mám zde balíček celodenní pro náročnější klienty, střední balíček – ten je mimochodem stále nejoblíbenější a nabízím také minimalistickou verzi, která však v žádném případě není kompromisem v kvalitě. Jedná se primárně o focení obřadu jako takového a garantuje Vám, že Váš významný den nebude zapomenut.

Průběh svatebního dne

Svatební den společně naplánujeme a během společné schůzky se sladíme na Vašich představách tak, abyste byli co možná nejspokojenější. Svatba probíhá převážně jednou za život a mým cílem je, aby se vše odehrálo k Vaší maximální spokojenosti.

Obvykle fotím přípravy ženich a nevěsty, samotný obřad, fotografie svatebčanů, pózování ženicha s nevěstou, krájení dortu, první tanec, zvyky a zábavu až do pozdních nočních hodin. Moje přítomnost na svatbě se samozřejmě řídí zvoleným balíčkem.

Svatební fotografie

Fotky dodávám podle dohody maximálně do čtyřech týdnů. Obvykle se však snažím je jejich rychlejší dodání. Většinou posílám odkaz na on-line úložiště. Je možné si objednat také tisk fotografií nebo výrobu fotoknihy. Po domluvě také připravuji krátká videa na sociální či několik fotek na Instagram a Facebook.
Svatební fotografie upravuji v počítači a mírně je dobarvuji. Zachovávám si tak svůj fotografický styl a fotky vypadají přirozeně.

Do své nabídky jsem také zařadil používání fotoaparátu Instax, což je obdoba dřívějšího Polaroidu. Z Instaxu hned po vyfocení vyjede malá vytištěná fotografie. Papír do tohoto přístroje je velmi drahý a vyjde na 30 Kč na jednu fotku. Se zájemci jsem však schopen se domluvit, určité množství fotopapírů zakoupím a Instax přinesu. Může se tak udělat například fotokoutek, kde si svatebčané hned ze svatby domů donesou autentickou fotku.

Obvykle formou fotokoutku svatebčany fotím v průběhu svatby tak, aby každá rodina měla svou „pózovačku“. Dá se tak pěkně zaplnit čas na svatbě a může se jednat o příjemné zpestření pro svatební hosty. Já jsem svatební fotograf, který rád vyjde vstříc a hlavně si rád vyslechnu Vaše představy. Svatební fotograf je na svatbě proto, aby Vám byl k dispozici a aby Vám zážitky zůstaly dlouhodobě zachovány.

Svatební fotograf

Jsem svatební fotograf s celou řadou zkušeností a fotil jsem už celou řadu svateb. Fotil jsem malé rodinné svatby, velké luxusní svatby celebrit a úspěšných podnikatelů. Vždy se snažím zachytit emoce a vypíchnout to, co je na každé svatbě jedinečné.

Rád se od Vás dozvím, co pro Vaši svatbu chystáte. Jestli je to nějaká zajímavá výzdoba, jestli má třeba nevěsta zajímavý kousek z rodinné šperkovnice, zda má nějaké zajímavé boty, jestli někdo z rodiny, nebo ze známých připravil speciální sladkosti, koláčky, nebo dort.

Také rád poznám rodinné příslušníky, abych se na jejich focení kromě ženicha a nevěsty mohl zaměřovat. Rád fotím děti, ty jsou spontánní a ke svatbám prostě patří.

Zábava se fotí těžce, nejen pro to, že jsou všichni v pohybu a že večer už bývají obtížnější světelné podmínky. Mám však zábavu rád a baví mě vychytávat vtipné momenty, radost a to, když se svatebčané trochu odvážou. Fotky jsou pak autentické a účastníci svatby pak dlouho vzpomínají na večer, který si užili

Když je to možné, přicházím na místo s určitým předstihem, abych vybral vhodná místa pro skupinové focení a pro pózování. Když je svatba v kostele, rád promluvím s farářem, abych byl v kostele vítaný a nenarušoval vážnost místa a ceremonie.

Svatební fotografka

V některých případech se může stát, že mě při focení doplní svatební fotografka z našeho týmu, nebo po dohodě s klientem realizuje svatební focení právě naše vlastní svatební fotografka. Jsme tým a děláme všechno pro to, aby Vaše svatební fotografie byly v co možná nejvyšší kvalitě.

Proto podle projektu, lokality a charakteru svatby vybíráme, kdo bude pro konkrétní svatební focení ten nejlepší. Svatební fotografie digitálně upravujeme v ateliéru společně. Svatební fotografie jsou vždy na vysoké úrovni, i když samozřejmě podléhají i subjektivnímu osobnímu vkusu. Nicméně náš tým se právě na svatební fotografie zaměřuje a proto v této oblasti focení dosahujeme vysoké kvality.

Nejlepší svatební fotograf

V týmu vždy vybíráme, kdo je pro danou svatbu nejlepší svatební fotograf. Většinu fotografií fotím přímo já, někdy s asistentkou svatební fotografkou, někdy předávám vedení projektu. Nejlepší svatební fotograf je vždy ten, kdo je pro konkrétní projekt ten nejvhodnější.

Postup budeme v každém případě vždy konzultovat s klienty. Vybíráte si svého svatebního fotografa je Vaše spokojenost je pro nás závazkem. Svatební fotky musí být velmi kvalitní a Váš svatební den musí být perfektní. Svatební fotografové se přizpůsobí Vašim představám.

Svatební fotograf cena

Každý klient má na výběr z nespočetného množství svatebních fotografů. Víme, že cena svatebního focení a svatební fotografie je pro Vás důležitá. V některých případech se také domlouváme na předsvatební focení. Cena svatebního focení nezáleží na počtu svatebních hostů, ale je dána především Vaší preferencí a výběrem balíčku. Mimochodem, právě předsvatební focení je stále oblíbenější a vyhledávanější mezi klienty.

Svatební fotograf levně

Asi není potřeba zde zmiňovat, že cena není jediným kritériem pro výběr svatebního fotografa. Nicméně vím, jaké náklady svatba samotná obnáší a snažím se ceník přizpůsobovat možnostem svých klientů na českém trhu. Není potřeba vyjmenovávat náklady spojené se svatebním focením – profesionální fotoaparát, čas strávený přípravami, čas strávený na svatbě, digitální úpravy fotek, marketing atd. Všechno to rád pro Vás připravím a udělám maximum pro Vaši spokojenost. Věřím, že se mi bude ještě po nějakou dobu dařit udržovat nízké ceny svatebního focení. Vaše spokojenost s kvalitou fotografií a zachycené výjimečné okamžiky jsou však pro mě na prvním místě.

Svatební fotograf Praha

Moje domovská lokalita je Praha. Fotím tedy primárně v Praze a jejím okolí. Na městské části Prahy nezáleží a jsem schopen přijet autem i do okolí našeho hlavního města. Doprava na krátkou vzdálenost je jeiž obsažena v ceně a nebudu Vám účtovat žádné peníze navíc. Pokud bude potřeba dopravit se do větší vzdálenosti, domluvíme se spolu na pokrytí nejnutnějších výdajů spojených s cestou. To bude samozřejmě součástí mojí nabídky a částku budete znát předem. je však potřeba říct, že nevydělávám na vysokých cenách dopravy a mluvíme zde skutečně jen o pokrytí rozumných reálných nákladů (benzín, amortizace vozu, čas strávený na cestě). Stejně tak příprava na focení a základní úprava fotek v počítači je již součástí inzerované ceny.

Praha nabízí celou řadu hezkých lokalit vhodných ke svatbě a to jak k zorganizování samotného obřadu, tak i pro hezkou oslavu. Možnosti jsou formální a i neformální. Pózovací fotografie pak mohou probíhat v okolí. Praha a její ulice jsou romantické a velice fotogenické.

Pakliže bude svatební obřad probíhat mimo Prahu, naskytne se nám možnost vyrazit do přírody. Zde bývají opravdu perfektní fotografie. Denní světlo je velkou výhodou. Fotografie pořízené ve venkovním prostředí, u lesa, na louce, na poli, u řeky apod. bývají velmi povedené. Vždy záleží na tom, co dané místo konkrétně nabízí.

Svatební fotograf Praha je krásné povolání a to právě i v rozmanitosti lidí a míst, na které se díky své práci dostávám. Těším se na nové krásné zážitky s Vámi.

Svatební fotograf je neoddělitelnou součástí svatby

Svatební fotky si většina lidí uschová a po mnoha letech vzpomíná na výjimečné okamžiky svatebního dne a na focení jako takové. Fotky Vám zůstávají jak v digitální tak i v papírové formě vytištěné na speciálním fotopapíru. není špatný nápad si vybrané fotky také zarámovat do rámečku. Fotky lze také darovat svatebním hostům a rodině.

Kolik stojí svatební fotograf

Fotografa si vybíráte nejen podle ceny, ale zejména podle kvality fotografování a úrovně zákaznického servisu a proklientského přístupu. Já se snažím vždy svým klientům vycházet vstříc a v rámci zvoleného balíčku nabízet maximum možného.

Ceny fotografování se liší v rámci ČR i podle jednotlivých fotografů. Moje ceny naleznete v ceníku, do kterého se dostanete přes odkaz v menu tohoto webu.

Cenu svatební fotografie a svatebního fotografování nehodnoťte pouze podle počtu fotografií, které dostanete. Není to jen o počtu fotografií. Je to zejména o kvalitě, zachycení emocí a často i zde platí, že méně je někdy více. Počty fotografií, které získáte při focení u mne naleznete v ceníku na tomto webu.

Závěrem

Svatební fotky jsou důležité, protože zaznamenávají průběh Vašeho výjimečného dne. Já i můj tým uděláme maximum pro to, aby Váš svatební den proběhl hladce a abyste byli s výsledky naší práce maximálně spokojeni.

Svatební fotograf Praha levně
Svatební fotograf Praha levně
Svatební fotograf Praha levně
Svatební fotograf Praha levně
OBJEDNAT SVATEBNÍ FOCENÍ