OBJEDNAT

Objednat svatební focení

Zanechte mi zde prosím Vaše kontaktní údaje a základní informace o svatbě. Ozvu se Vám co nejdříve s potvrzením termínu focení. Jsem tady pro Vás!

  Welcome image

  Vítejte

  Fotografování bylo vždy mojí vášní a prací mých snů. Dokonce je pro mě těžké to nazvat zaměstnáním, protože svou profesi beru jako životní koníček. Poznat nové lidi, zachytit jejich náladu, být součástí nejšťastnějších okamžiků jejich života – není to sen?

  Před každým focením obvykle dostávám spoustu dotazů. Rozhodl jsem se tedy shromáždit všechny tipy, které znám.

  Fotografie je způsob cítění, dotýkání se, milování. To, co jste zachytili na film, je zachyceno navždy.

  Měsíc přes svatbou

  Uděláme si schůzku, na které probereme všechny podrobnosti o vaší svatbě, vašich snech a přáních. Pošlu vám krátký dotazník o místě svatby, hostech a harmonogramu. Všechny tyto informace jsou pro mě velmi užitečné a v den X vše půjde hladce.

  Týden před svatbou

  Potvrdíme vše, co jsme probírali před měsícem, musím se ujistit, že nedošlo k žádným významným změnám. Čas a místo, kde se ve svatební den sejdeme, Vám potvrdíme.

  Program Image
  Program Image

  Ve svatební den

  Tento den nadešel a vaším jediným úkolem je užít si ho naplno, žádný strach, dostanete úžasné obrázky dovětků. Můj tým a já vás budeme během dne sledovat a zajistíme, aby byly zachyceny všechny okamžiky. Jediným návrhem je nebát se a nevšímat si mě a mého týmu, jen si užít svůj den.

  Předání fotek

  Po svatebním dni zapracuji na dodání fotografií. Přibližně za 2 měsíce pošlu odkaz na galerii korektur, budete si moci vybrat snímky pro tisk a stáhnout všechny snímky pořízené ve svatební den. Mohu také vytvořit krásnou a jedinečnou fotoknihu.

  Program Image
  Program Image

  Checklist snímků s rodinou

  Zde najdete seznam kombinací rodinných fotografií, které je třeba mít na paměti u rodinných portrétů. Všechny kombinace předpokládají obrázky se dvěma rodinami.

  • Pár s rodiči
  • Pár s rodiči a sourozenci
  • Pár s rodiči, sourozenci + prarodiče
  • Pár s nejbližšími + širší rodiny
  • Pár s matkou
  • Pár s otcem
  • Pár se sourozenci
  • Pár s prarodiči
  • První klient/Druhý klient s matkou
  • První klient/Druhý klient s otcem
  • První klient/druhý klient se sourozenci
  • První klient/druhý klient s prarodiči

  Lokalita

  Rozhodnutí o umístění závisí na ročním období, počtu hostů a vašich preferencích. Existuje spousta krásných míst uprostřed lesa, poblíž jezera nebo řeky. Vždy se rád podělím o fotografie pořízené na různých místech, kde jsem pracoval.

  Deštivá varianta

  Tuto situaci lze řešit různými způsoby a déšť vám nezkazí svatební den a vy budete mít z tohoto výjimečného dne rozhodně skvělé fotky. V případě ceremonie pod širým nebem byste měli zajistit deštníky pro své hosty. V případě večeře pod širým nebem se ujistěte, že máte stan.

  Program Image
  Program Image

  Chystáte svatbu? Objednejte si svatební focení zde.

  Zanechte mi Vaše kontaktní údaje a já se Vám co nejdříve ozvu. Jsem tady pro Vás.

  Objednat svatební focení

  Zanechte mi prosím Vaše kontakty a já se Vám co nejdříve ozvu ohledně potvrzení termínu focení. Jsem tady pro Vás.

   Příprava na focení

   Můžete se připravit na svém místě nebo si pronajmout hotelový pokoj nebo airbnb. Pro mě jako fotografa je důležité, aby místo bylo světlé a prostorné. Takže doporučuji vybrat si apartmán místo hotelového pokoje. Ale opět všechny tyto detaily probereme během našich schůzek před vaším svatebním dnem.

   Další tipy & rady

   Pokud se rozhodnete mít barevnou paletu pro dress code, bude to pro mě úžasné. Jako takové svatby obvykle vypadají mnohem lépe na obrázcích. Můžete také zvážit svatby bez telefonu. Budou pořízena všechna videa a obrázky mým týmem. Nedělejte si starosti a užívejte si každý okamžik dne.

   Program Image
   Program Image

   Fotokniha

   Ke každému focení si můžete objednat také fotoknihu. Vyberu Vám nejpodařenější snímky a knihu Vám po svatbě dodám. V případě zájmu se na mne ohledně fotoknihy neváhejte obrátit kdykoli v průběhu naší komunikace.

   Program Image
   Program Image