OBJEDNAT

Objednat svatební focení

Zanechte mi zde prosím Vaše kontaktní údaje a základní informace o svatbě. Ozvu se Vám co nejdříve s potvrzením termínu focení. Jsem tady pro Vás!

  Welcome image

  Jsem Vám k dispozici

  Nejsem jen váš svatební fotograf, jsem také váš přítel a důvěrník. Váš svatební den je pro mě stejně důležitý jako pro vás.

  Ten okamžik, kdy se poprvé vidíte ve svatební den, krásně upravení a plní očekávání, je výjimečný. Veškerá nervozita, očekávání a úzkost se rozplynou a vy víte, že ode dneška až do konce života budete mít jeden druhého.

  Jak pracuji

  Rád zachycuji lidi během jejich obvyklého dne, v jejich bytě nebo oblíbeném parku. Nemám rád focení v pronajatých studiích a s vypůjčeným oblečením. Věřím, že nejlepší obrázek je ten přirozený. Pokud nenosíte žádný make-up, na focení ho nepotřebujete, jste bez něj nádherná.

  S větší radostí zapojím do našeho focení i vaše děti nebo mazlíčky, dejte mi vědět předem. Pro takové příležitosti máme speciální tipy.

  Můj tým

  Adela

  Adela je moje asistentka, postará se o to, aby byly všechny schůzky naplánovány, všichni věděli o procesu a všechno vybavení bylo připraveno na focení. Veškeré dotazy ohledně chystaného focení můžete adresovat buď mně, nebo Adele.

  Miluje domácí mazlíčky, cestování, smoothie a jógu. Adelaje zodpovědná za všechna zdravá jídla v naší kanceláři.

  Program Image

  Martina

  Martina mi pomáhá při focení, je také fotografkou a postará se o to, aby byly zachyceny všechny výjimečné okamžiky. Je nesmírně talentovaná a přátelská. Martina mi také pomáhá s procesem úprav a výrobou fotoknih.

  Martina hraje na kytaru, má dva psy a kočku, miluje turistiku a vše o horách. Je skvělá i ve vaření, přijďte nás navštívit a ochutnat její vyhlášené cukroví.

  Program Image

  Oskar

  Tento kocourek je nedílnou součástí mé rodiny a našeho týmu. Moc ho miluji a nemůžu jej před Vámi skrývat. Jen se podívejte, jak je cool!

  Program Image
  Fotoaparáty

  Canon Mark IV (tělo)
  Canon EOS R (tělo)

  Čočky

  Canon 100mm macro
  Canon 24-105mm f/4.0
  Canon 85mm f/1.4
  Canon 70-200mm f/4.0
  Canon 135mm f.2.0
  Canon 35mm f/1.4
  Canon 28mm f/1.8

  Světla a blesky

  Canon ST-E3 Speedlite Transmitter
  Canon 600 EX II-RT Speedlites
  Stella Pro 5000 video light
  Stella 2000 video light

  Přejete si objednat svatební focení?

  Zanechte nám prosím své kontakty a my se Vám ozveme v co nejkratší možné době.

  Objednat svatební focení

  Zanechte mi prosím Vaše kontakty a já Vás budu co nejdříve kontaktovat ohledně potvrzení termínu. Jsem tady pro Vás.