OBJEDNAT

Objednat svatební focení

Zanechte mi zde prosím Vaše kontaktní údaje a základní informace o svatbě. Ozvu se Vám co nejdříve s potvrzením termínu focení. Jsem tady pro Vás!

  Cena

  Zde si můžete prohlédnout našeho průvodce cenami. Všechny naše balíčky předpokládají osobní přístup a garantujeme úžasný výsledek. Naším hlavním cílem je, abyste byli s naší prací spokojeni. Mimochodem, je těžké nazvat naše služby „prácí“, protože je to jednoznačně naše vášeň.

  Program Image
  Program Image

  Rezervovat termín svatebního focení

  Zanechte své kontakty a my se vám co nejdříve ozveme ohledně potvrzení termínu. Jsme tu, abychom vám pomohli.

   Mini

   Tento balíček obsahuje individuální schůzku, až 2 hodiny focení obřadu, stylizované focení nevěsty, ženicha a svatebních hostů. Dostáváte 100 ks digitálních fotek a 10 ks velkoformátových fotek na fotopapíru. Fotí profi tým Jana Těžkého.

   3 990 kč

   Economy

   Tento balíček obsahuje individuální schůzku, až 4 hodiny focení včetně obřadu a stylizovaného focení nevěsty, ženicha a svatebčanů. Dále na výběr focení příprav nevěsty, nebo focení hostiny. Dostáváte 200 digitálních fotografií a 15 velkoformátových fotografií na fotopapíře. Fotí Jan Těžký

   7 990 kč

   Big Love

   Tento balíček obsahuje individuální schůzku, až 8 hodin focení včetně obřadu a stylizovaného focení nevěsty, ženicha a svatebčanů. Dále obsahuje focení příprav nevěsty, focení hostiny a zábavy. Dostáváte více než 300 digitálních fotografií a 20 velkoformátových fotografií na fotopapíře. Již během svatby dostáváte několik fotografií na sociální sítě a na místě vytištěné fotky typu Instax (jako Polaroid). Fotí Jan Těžký.

   12 990 kč

   Svatební fotokniha

   Svatební fotoknihu lze zakoupit s kterýmkoli z našich balíčků i samostatně. Tato kniha bude mít vlastní design se všemi fotografiemi, které jste vybrali. Garantujeme ty nejlepší materiály a skvělou kvalitu tisku. Kniha umění může být také skvělým dárkem.

   Program Image
   Program Image

   Instagram